Wadowickie koncerty

Wadowickie Koncerty – to cykl czterech tematycznych koncertów z udziałem lokalnych muzyków i artystów oraz Szkoły Muzycznej Yamaha. Koncerty będą nawiązywały do stałych wydarzeń organizowanych przez WCK, których realizacja w tym roku jest niemożliwa. W ramach projektu odbędzie się koncert jazzowy nawiązujący do Młyn Jazz Festiwalu, koncert muzyki reggae nawiązujący do Reggae Mostu, Koncert Przy Lampce oraz październikowy koncert ku czci Jana Pawła II.

Koncert papieski

Czwarty i ostatni koncert, który zorganizowaliśmy w ramach programu “Kultura w sieci” był koncert związany z postacią Jana Pawła II. Podczas koncertu, oprócz utworów muzycznych, poezję Karola Wojtyły odczytała aktorka – Joanna Jucha, dopełniając wydarzenie.

Koncert “Przeboje polskiej muzyki rozrywkowej”

Trzecim koncertem, który zrealizowaliśmy w ramach programu “Kultura w sieci” był koncert, podczas którego lokalni muzycy i artyści zaprezentowali przeboje polskiej muzyki rozrywkowej. Zapraszamy do obejrzenia nagrania z koncertu.

Koncert Reggae w Wadowicach

Drugi koncert organizowany w ramach programu Kultura w Sieci odbył się 21 sierpnia o godz. 19:00 w Parku Miejskim. Tym razem koncert nawiązywał do Festiwalu Reggae Most, który co roku odbywał się na wadowickich Bulwarach. Na scenie wystąpili: Breff, Druga Strona Lustra, Krzysztof Odrobina, Maciej Gruchacz, Kosma Kalamarz oraz Michał Dziewiński oraz gościnnie Angelika Kot oraz Bogumiła Kowalczyk.

 

Koncert jazz w parku

Pierwszy z czterech koncertów mimo tego, iż miał się odbyć w plenerze z powodu niepewnych warunków pogodowych został przeniesiony do sali kameralnej. Koncert Jazz w Parku nawiązywal do znanego festiwalu Młyn Jazz Festiwal oraz tygodnia jazzu w Wadowicach. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu koncertu. 

 

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content