„Twój głos”: warsztaty wokalne

„Twój głos”: warsztaty wokalne – to cykl internetowych spotkań z trenerem wokalnym, podczas, których uczestnicy dowiedzą się jak działa głos, co ma na niego wpływ i jak się nim posługiwać. Spotkania będą pełne ćwiczeń relaksacyjnych i zabaw z emisją głosu.

“Wzmocnij swój oddech” to czwarty i ostatni film z cyklu “TWÓJ GŁOS” przygotowany przez Alicję Magierę w ramach projektu pt. “Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu “Kultura w sieci”.

Trzeci odcinek z cyklu TWÓJ GŁOS. Instruktorka zajęć wokalnych WCK – Alicja Magiera – opowiedziała o tym jak czynniki zewnętrzne i dieta wpływają na nasz głos. Zobaczcie czym nakarmić swój głos żeby dobrze działał! Projekt dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci”.

 

Kolejny film z cyklu Twój głos! Tym razem instruktorka Alicja Magiera opowiedziała o najważniejszym mięśniu w ciele człowieka czyli przeponie! Jaka jest jej rola w ciele człowieka? Jak wpływa na prawidłowe oddychanie? Dlaczego jest taka wyjątkowa? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w filmiku. Nie zabraknie także krótkich ćwiczeń oddechowych! 

 

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu z cyklu Twój głos! Alicja Magiera – trenerka wokalno – aktorska oraz instruktorka grup w Wadowickim Centrum Kultury opowiedziała jak ważna jest praca ze swoim oddechem oraz jak proces świadomego oddychania wpływa na fizyczną oraz psychiczną sferę naszego życia. A na koniec…. praktyka! Krótkie ćwiczenie relaksacyjne, które pozwoli … złapać oddech! Kolejne nagranie już wkrótce!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content