Teatr „Sokół” w sieci

Teatr “Sokół” w sieci – działanie teatru podzielone będzie na dwa elementy: prezentację archiwalnego spektaklu w formie on-line oraz akcję happeningową pt. “O czym się marzy w czasach zarazy?”. Efektem teatralnych zadań, ćwiczeń i eksperymentów będą stworzone wspólnie teatralno-filmowe etiudy, prezentowane później w formie materiałów video.

Prezentujemy drugą część autorskiej etiudy stworzonej przez “Teatr Sokół”.
Etiuda “O 7 takich, co podbijają kosmos” 
 
Występują: Asia Borkowska (Uran), Zuza Frączek (Jowisz), Kasia Kądziela (Merkury), Zuzia Łomzik (Saturn), Martyna Mrowiec (Wenus), Ola Rumszewicz (Ziemia), Tomek Wójcicki (Mars).
 
Instruktor: Michał Brańka
 

Teatr Sokół prezentuje pierwszą część etiudy pod tytułem O czym się marzy w czasach zarazy czyli “O siedmiu takich, co podbijają kosmos”. Powstałe podczas COVID 19 etiudy są dla Teatru Sokół wyrazem tęsknot a także wynikiem obserwacji sytuacji zaistniałej wokół pandemii.

Występują: Asia Borkowska (Uran), Zuza Frączek (Jowisz), Kasia Kądziela (Merkury), Zuzia Łomzik (Saturn), Martyna Mrowiec (Wenus), Ola Rumszewicz (Ziemia), Tomek Wójcicki (Mars)

Instruktor: Michał Brańka

Zapraszamy do obejrzenia autorskiego spektaklu Teatru Sokół pt. “domino”. “domino” to efekt wspólnych inspiracji m. in. współczesną polską poezją i muzyką, ale przede wszystkim zbiorami “Listów niezapomnianych” Shauna Ushera. Listy – nie tylko te przeczytane, ale także samodzielnie napisane – stały się podstawą do szczerych, niespiesznych rozmyślań nad sobą oraz swoim najbliższym otoczeniem – rodziną.
“domino” to charakterystyczne dla Sokoła połączenie humoru i refleksji, prowokujące do próby zadania sobie pytań: ile mamy w sobie z rodzica? za co możemy mu być wdzięczni? co naprawdę myśli sobie o nas rodzic? czy… gdyby napisał do nas list, to co w nim by się znalazło?

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content