Poznajemy Świat: spotkania podróżnicze

Poznajemy Świat: spotkania podróżnicze online – spotkania z podróżnikami z „Poznajemy Świat” zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem najmłodszych. Na spotkaniach internetowych podróżnicy pokażą jak bawią się dzieci z całego świata.

AMERYKA: transmisja na żywo 3 września o godz. 12:00 na profilu Facebookowym WCK

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego spotkania podróżniczego z Poznajemy Świat. Podczas transmisji live na profilu Facebookowym WCK, podróżniczka Ania opowiedziała o tym jak się bawią dzieci w Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Dzieci poznały superbohaterów, pobawiły się w ulubioną zabawę amerykańskich przedszkolaków - Simon says a nawet stworzyły własną zabawkę enchoque.

AUSTRALIA: transmisja na żywo 6 sierpnia o godz. 12:00 na profilu Facebookowym WCK

Podczas transmisji live na profilu Facebookowym WCK, podróżniczka Magda opowiedziała o zabawach i zabawkach dzieci australijskich Aborygenów. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, dlaczego ludzie mają różne kolory skóry. Dzieci poznały także zwyczaje, zabawy i zabawki rówieśników z odległych zakątków globu.

AZJA: transmisja na żywo 9 lipca o godz. 12:00 na profilu Facebookowym WCK

Podróżniczka Agnieszka z Poznajemy Świat podczas transmisji live na profilu Facebookowym WCK opowiedziała o tym jak się bawią dzieci w Azji. Dzieci dowiedziały się co to jest mandala, poznały sposoby na udekorowanie tego symbolu oraz dowiedziały się jak zrobić własne domino!​

EUROPA: transmisja na żywo 18 czerwca, o godz. 12:00 na profilu Facebookowym WCK

Podróżniczka Paulina z Poznajemy Świat, podczas transmisji live na profilu Facebookowym WCK opowiedziała o tym jak się bawią dzieci w Europie. Dzieci dowiedziały się między innymi co to są francuskie szklane bule, czym różnią się tradycyjne szachy od skandynawskich szachów wikingów oraz dlaczego niemieckie dzieci tak kochają Misia Teddyego!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content