Fabryka Kreatywności: Eksperymentowanie na łączach

Fabryka Kreatywności: Eksperymentowanie na łączach – to cykl eksperymentów fizyko-chemicznych w formie mini pokazów, podczas którego prowadzący przeprowadzą nietuzinkowe doświadczenia, a na zakończenie utrwalą wiedzę poprzez krótki quiz.

Czwarty odcinek: Eksperymentowanie na łączach – chemiczno – fizyczne show z suchym lodem

Wszystkich młodych chemików zapraszamy do obejrzenia ostatniego pokazu realizowanego w ramach cyklu “Eksperymentowanie na łączach”. Tym razem Fabryka Kreatywności opowie nam o tym czym jest suchy lód i jak działa. Nie zabraknie także niezwykle widowiskowych eksperymentów! 

Trzeci odcinek: Eksperymentowanie na łączach – tajemnice kodu DNA

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego filmu z cyklu Eksperymentowanie na łączach! Tym razem Przemek z Fabryki Kreatywności opowie nam o genetyce i odkryje przed Wami wszystkie tajemnice kodu DNA.

Drugi odcinek: Eksperymentowanie na łączach – chemia w kuchni

“Chemia w Kuchni” to kolejny odcinek, z którego tym razem dowiecie się jak wykonać kilka eksperymentów samodzielnie w domu przy użyciu produktów dostępnych w każdej kuchni.

Wśród doświadczeń, m.in. “zaczarowana woda” i “kolorowe wiry” i kilka innych eksperymentów. 

Pierwszy odcinek:  Eksperymentowanie na łączach – nocne eksperymenty

Podczas pietnastominutowego pokazu Przemek z Fabryki Kreatywności przeprowadził eksperymenty, których wykonanie jest niemożliwe w świetle dziennym!

Lasery, suchy lód, płyn fluorescencyjny i wiele, wiele innych! Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w ramach projektu “Recepta na Kulturę”!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content