ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Musical Zwycięzcy

24 kwietnia 2019 r. odbył się pierwszy  etap projektu, w który uczestnicy byli bezpośrednio zaangażowani Musical Teatru “Na Dłoni” dla uczestników projektu oraz uczniów szkół biorących udział w projekcie. Po musicalu spotkanie uczestników projektu z młodymi aktorami,
reżyserem oraz osobami zaangażowanymi w realizacje spektaklu.

Pierwszym etapem projektu w którym uczestnicy byli bezpośrednio zaangażowani był pokaz spektaklu „Zwycięzcy” Stowarzyszenia Teatr Na Dłoni. Spektakl obejrzany przez dzieci spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i zainspirował je do aktywnego udziału w projekcie. Poruszał kwestie równości oraz niepełnosprawności.

Tego samego dnia, uczestnicy wzięli udział w spotkaniu zapoznawczym z całą obsadą „Zwycięzców”. Spotkanie ma na celu nie tylko integrację ale także przybliżenie uczestnikom specyfiki pracy nad spektaklem. “Teatr Na Dłoni” to stowarzyszenie założone przez Sebastiana Chmiela – muzyka, wokalistę “Grupy Furmana”, który równocześnie jest także reżyserem wszystkich spektakli teatru. Teatr Na Dłoni to teatr muzyczny zrzeszający dzieci, młodzież a także instruktorów z różnych dziedzin kultury i sztuki. Od momentu założenia stowarzyszenia, grupa stworzyła cztery projekty teatralne.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content