Powrót do aktualności

Premiery teatrów Piccolo i Sokoliki

Teatr Piccolo

Czas na podsumowanie roku artystycznego w WCK. Już 14 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy na premierowe spektakle teatrów Piccolo i Sokoliki. Wstęp jest wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK. Liczba miejsc ograniczona.

Teatry Piccolo „Ile żab waży księżyc?” 
Sokoliki
„Migawki”
Spektakle w sali kameralnej WCK

  • Całoroczną pracę Teatru Piccolo podsumuje spektakl na podstawie tekstu Maliny Prześlugi pt. „Ile żab waży księżyc?”. To opowieść o Chłopcu i Królu. O chłopcu, który jest po prostu chłopcem bez imienia oraz królu zakochanym we własnym „ja” i słowach „mój”, „moja”, „moje”. Czym zaowocuje to spotkanie? Możemy podpowiedzieć, że …wyprawą na księżyc. Ale to tylko część historii. Sercem tej opowieści są relacje. Jacy w nich jesteśmy, czego pragniemy i co tak naprawdę nas uszczęśliwia.

Występują: Pola Dyrcz, Zuzanna Gadocha, Patrycja Gracjasz, Emilia Hombesch, Zosia Kalka, Dawid Malec, Milena Nyderek, Nikodem Ramenda, Liliana Stasik- Gralik, Natalia Walczak, Tosia Woźniak, Magda Żak

  • Teatru Sokoliki pokarze „Migawki” na podstawie fragmentów książki Marcina Szczygielskiego pt. „Teatr niewidzialnych dzieci” oraz tekstów własnych autorskich. Przedstawienie jest zbiorem etiud o tęsknocie, złości, miłości, smutku, żalu. O tym, jak trudno zapełnić pustkę po stracie Bliskich. To intymna historia opowiedziana przez młodego człowieka, poszukującego własnej tożsamości, poczucia wartości, swojej siły i odwagi.

Występują: Kordian Bargieł, Emilia Borek, Filip Borkowski, Jana Grąbka, Nataniel Gryga, Malwina Leśniak, Zuzanna Liszka, Lena Nawrot, Tosia Pietrasik, Lena Pływacz, Miłosz Ryczko, Julia Stanowska, Hania Stawinoga, Paulina Zielińska.

Przestawienia wyreżyserowała: Monika Filipowicz

Wstęp na spektakle jest wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK.

Zapraszamy

Teatr Sokoliki
Teatr Piccolo

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content