Kino Centrum w Wadowicach, ul. Teatralna 1

Powrót do aktualności

PREMIERA filmu “Music”

Dwie kobiety przytulają się. Tło kolorowe.

MUSIC to mocny, oryginalny i podniosły artystyczny manifest. Legenda światowej muzyki – Sia, w swoim debiucie jako scenarzystka i reżyser, stworzyła odważną i prowokującą wersję filmowego musicalu. Premiera filmu 12 lutego na platformie mojeekino.pl.

Jego bohaterowie uczą się, jak radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami, odkrywają sposoby na tworzenie społeczności oraz na nowo definiują rodzinę.Uwagę przyciąga obsada, wśród której znalazła się nominowana do Oscara® zdobywczyni Złotego Globu Kate Hudson (“U progu sławy”), a także zdobywca nagrody Tony Award oraz Grammy –Leslie Odom Jr. (“Hamilton”). Maddie Ziegler wciela się w rolę tytułowej Music. Ziegler jest przyjaciółką i muzą Sii od 2014 roku, odkąd wystąpiła w klipie piosenkarki do światowego przeboju “Chandelier”.

Poruszający, odważny i prowokujący dramat muzyczny MUSIC, to historia samotnej walki osób, które potem jednoczą się i wspólnie tworzą społeczność. Towarzyszą im niesamowite wrażenia dźwiękowe i wizualne, a także taniec, do którego choreografię przygotował Ryan Heffington, długoletni współpracownik Sii. W „MUSIC” zaprezentowano dziesięć utworów stanowiących autorskie kompozycje artystki, stworzone na potrzeby filmu i wykonane przez niezwykłą obsadę.

Sia wykreowała doznanie filmowe równie głębokie i wyjątkowe jak tytułowa bohaterka.

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content