ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Nauka w czasach zarazy – subiektywna fotorelacja

Minął trzeci tydzień projektu “Wadowice w czasach zarazy – subiektywna fotorelacja”. Tym razem wadowiczanie pochylili się nad tematem nauki i pokazali jak ją widzą w tym trudnym czasie.  Zapraszamy do obejrzenia wyróżnionych fotografii i wzięcia udziału w ostatnim zadaniu! 

Autor zdjęcia: Joanna Gracjasz

Z pewnością temat nauki był jednym z większych wyzwań dla rodziców. Jeśli dodatkowo w grę wchodziło “ogarnięcie” więcej niż jednego dziecka, a dzieci były w różnym wieku, to domowa szkoła okazywała się prawdziwą jazdą bez trzymanki. Małe dzieci, które wciąż wymagają wsparcia i pomocy prowadzącej osoby dorosłej, niemożliwość sklonowania się i konieczność realizacji szkolnego materiału, to dla rodziców był prawdziwy sprawdzian umiejętności organizacyjnych, a także niemała lekcja cierpliwości i powtórka podstaw nauczania. Podziwiamy i gratulujemy.

Autor zdjęcia: Renata Pękala

Uczyć się można zawsze i wszędzie, czego dowodem jest powyższa fotografia. Ani wiek, ani miejsce, ani czas nie stanowią ograniczenia, jeśli są chęci. W tym trudnym czasie pomimo ograniczeń, nadal znajdowaliśmy motywację. Zachowanie właściwych zasad bezpieczeństwa i nadal można było kontynuować ulubione zajęcia.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content