Powrót do aktualności

Poszukujemy pasjonatów i nietuzinkowych osobowości! Talenty 2024!

Logo talenty

Już za niedługo kolejna edycja wyjątkowego Festiwalu, podczas którego wyłonione zostaną talenty powiatu wadowickiego – uzdolnione i niezwykłe osobowości!

Wielkimi krokami zbliża się 23. Festiwal Artystyczny „Talenty 2024”. Przed nami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń ale też pracy i przygotowań.
Czekamy na zgłoszenia w wielu kategoriach artystycznych: wokal, muzyka, teatr, recytacja, sztuki plastyczne, sztuki wizualne, taniec oraz literatura. Zachęcamy do przygotowania prac, prezentacji i zgłaszania się poprzez formularz Google! Piękne statuetki „Talent 2024” oraz nagroda Grand Prix – czekają na najlepszych!
Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy: zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury.
Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Andrychów i Wadowice. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego poprzez formularz Google, zamieszczony na stronie wck.wadoiwce.pl. Formularz dostępny będzie od 3 stycznia 2024 od godz. 9:00 do 10 lutego 2024 r.
Drugi etap Festiwalu przeprowadza Wadowickie Centrum Kultury w terminach: 19, 21, 22 marca 2024 r. dla laureatów eliminacji z I etapu, osób ze szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych. Formularze zgłoszeniowe dostępne będą w dniach od 1 do 11 marca 2024.

Przypominamy o ubiegłorocznych wprowadzonych zmianach organizacyjnych:
• Obowiązkowej akredytacji na etapie powiatowym w wysokości 20 zł od uczestnika
• Nagrodzie publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację spośród nominowanych osób w każdej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury.
• Nagrodzie Grand Prix, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego „Talentu 2024” w kategoriach: niescenicznych i scenicznych. Będzie to voucher w wysokości 1000 zł na warsztaty.

Zapraszamy serdecznie do udziału i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Formularze zgłoszeniowe kategorie sceniczne:

Formularze zgłoszeniowe kategorie niesceniczne:

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content