Powrót do aktualności

PORUSZ TO!

Tło animowane oczy i film

Warsztaty animacji poklatkowej dla młodzieży w wieku 16-30 lat!
11 kwietnia (czwartek) godz. 17:30 – 19:30, sala warsztatowa WCK, wstęp wolny, obowiązują zapisy przez biletyna.pl.

Naucz się robić krótkie animowane filmy techniką tradycyjną. Wykonaj swoją reklamę, przygotuj film na rodzinną uroczystość lub stwórz kreatywny prezent dla bliskiej osoby.
Dowiedz się jak przygotować scenariusz i storyboard, oraz w jaki sposób wykonać taki film. Poznaj podstawy pracy i tradycyjne techniki animacji poklatkowej takie jak wycinanka, plastelina czy rysunek… i stwórz swoje mini arcydzieło filmowe!

Uczestnicy podczas warsztatów dowiedzą się także, jak kontynuować przygodę z animacją w domu, bez profesjonalnego sprzętu, a stworzony przez siebie film będą mogli umieścić w serwisach streamingowych lub przesłać sobie w wiadomości mailowej. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych w wieku 16-30 lat.

Warsztaty poprowadzi Natalia Melzer – właściciekal marki „KONCEPT – wytwórnia form pomysłowych”. Grafik, designer. Z wykształcenia kulturoznawca, specjalność: sztuki audiowizualne. Wieloletni pracownik agencji reklamowych min. Grupa Eskadra, Great Open House. Studiowała również na kierunku: Artystyczne Projektowanie Ubioru. Współpracowała z największymi polskimi markami w zakresie tworzenia kostiumów reklamowych – projekt i realizacja. Twórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży realizowanych w Bibliotece Młodych w Suchej Beskidzkiej. Miłośniczka gór i zapalona rowerzystka MTB.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez biletyna.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „ArtLID” finansowanego przez Unię Europejską z programu ERASMUS+ przy współpracy z Centrum Edukacyjnym EST.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content