ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Porusz to! - animacja poklatkowa

Instruktorka: Natalia Melzer /KONCEPT pracownia form pomysłowych/

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Animacja poklatkowa to stosunkowo proste i niezwykle wdzięczne medium, pozwalające na realizację zamierzeń artystycznych i użytkowych. Pomimo zastosowania cyfrowych metod rejestracji i konwersji obrazu, animacja zachowuje swój niepowtarzalny manualny charakter, który stanowi o jej sile. W dzisiejszych czasach, jest znakomitą, wyróżniającą się alternatywą dla konwencjonalnych metod tworzenia filmów i wizualizacji 3D.

Krok po kroku, za pośrednictwem materiałów dydaktycznych, ćwiczeń oraz zadań, przejdziemy wspólnie przez cały proces tworzenia animacji. Uczestnicy uzyskają kompetencje, które będą mogli wykorzystać w pracy z animacją oraz w innych, pokrewnych obszarach artystycznych aktywności. 

W czasie warsztatów będziemy pracować w 2-4 osobowych zespołach na sprzęcie najwyższej klasy. Nowoczesne Ipady, oświetlenie, statywy i niezbędne elementy scenografii zapewniamy wszystkim zainteresowanym.

Założeniem warsztatów jest wykonanie przez każdego z uczestników swojego autorskiego animowanego filmu, począwszy od wymyślenia koncepcji, wykonanie, zaanimowanie i montaż, aż po nagranie dźwięków.

O instruktorce: Grafik, designer. Z wykształcenia kulturoznawca, specjalność sztuki audiowizualne. Wieloletni pracownik agencji reklamowych min. Grupa Eskadra, Great Open House. Studiowała również na kierunku Artystyczne Projektowanie Ubioru…

Współpraca z największymi polskimi markami w zakresie tworzenia kostiumów reklamowych – projekt i realizacja. Twórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży realizowanych w Bibliotece Młodych w Suchej Beskidzkiej. Miłośniczka gór i zapalona rowerzystka

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content