Reklama w WCK

Reklama w mieście

Od 1 lutego 2016r. reklama na słupach w Wadowicach jest płatna. Administratorem wszystkich słupów oraz tablic informacyjnych znajdujących się na terenie miasta jest Wadowickie Centrum Kultury. Dołożymy wszelkich starań by słupy wyglądały estetycznie, a plakaty nie były zalepiane i dzięki temu reklama trafiła do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Aby zamówić plakatowanie:

Krok 1:

Zapoznaj się z regulaminem korzystania z miejskich słupów ogłoszeniowych i tablic informacyjnych oraz z cennikiem znajdującym się na stronie WCK – cennik

Krok 2:

Pobierz i uzupełnij formularz zlecenia plakatowania, który znajduje się w załączniku poniżej: pobierz formularz

Krok 3:

Uzupełniony formularz możesz wysłać na adres reklama@wck.wadowice.pl i kino@wck.wadowice.pl lub dostarczyć wraz z plakatami do sekretariatu WCK znajdującego się na ul. Teatralnej 1.

Krok 4:

Po zatwierdzeniu zgłoszenia i weryfikacji kalkulacji zlecenia oraz dokonaniu wpłaty, plakaty będą wywieszone na mieście.

Kilka przydatnych informacji

Plakatowanie odbywa się we wtorki, więc plakaty wraz z formularzem oraz dowodem wpłaty, lub same plakaty z dowodem wpłaty w przypadku wcześniejszego przesłania formularza należy dostarczyć do sekretariatu WCK w poniedziałek do godziny 16:00 (przed dniem plakatowania). Minimalna liczba plakatów do wywieszenia to 3szt. Prosimy o dostarczenie większej liczby plakatów, które będą wylepione w przypadku zaklejenia lub zniszczenia plakatów spowodowanego czynnikami atmosferycznymi oraz działaniem osób trzecich, za które administrator nie odpowiada. Minimalny okres wywieszenia plakatów wynosi 1 tydzień.

Uwaga! Za samowolne wywieszenie plakatów, wywieszającemu zostanie naliczona opłata w wysokości 50 zł + VAT.

Do pobrania

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content