Powrót do aktualności

Oferta warsztatowa

Początek roku szkolnego już za nami. Wszystkich uczniów i nauczycieli czeka powrót do codziennych obowiązków. Muzeum Miejskie wychodzi naprzeciw wyjątkowej sytuacji związanej z epidemią, w której wszyscy się znaleźliśmy i przypomina o swojej ofercie edukacyjnej skierowanej do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkoli.

Wszystkie proponowane przez nas warsztaty i lekcje muzealne, odbywają się z zachowaniem obowiązującego obecnie reżimu sanitarnego. Podczas trwania warsztatów muzeum jest zamknięte dla zwiedzających, a na warsztatach jednocześnie przebywa tylko jedna klasa. Sale wystawowe i używane podczas warsztatów przedmioty są na bieżąco dezynfekowane i wietrzone. Przygotowane przez nas warsztaty i lekcje muzealne możemy także przeprowadzić w szkołach/przedszkolach. Możemy także przygotować zajęcia na zaproponowany przez nauczyciela temat.

Warsztaty przygotowane przez nasze muzeum mogą stanowić świetne uzupełnienie materiału z lekcji albo powtórzenie przyswojonych już wiadomości.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content