Objazdowy Dom Kultury

Objazdowy Dom Kultury

21.08.2022

Ważne

Z uwagi na  niesprzyjające warunki atmosferyczne wydarzenie zostaje przeniesione  Sali teatralnej-  Wadowickiego Centrum Kultury!

ul. Teatralna 1

Godzina 17:00

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Objazdowy Dom Kultury w Parku Miejskim

Wraz z końcem wakacji, dobiegają końca również wydarzenia kulturalne realizowane w ramach Objazdowego Domu Kultury. Na zakończenie trasy zawitamy 21 sierpnia o godz. 17:00 do Parku Miejskiego w Wadowicach. W Muszli Koncertowej będzie czekał na wszystkie dzieci Inspektor Ogórek i jego owocowi przyjaciele. W całym parku zabrzmią wesołe piosenki, nie zabraknie również animacji i wspólnej zabawy dla dzieci!

W lipcu i sierpniu, w ramach oferty wakacyjnej jeździliśmy do okolicznych miejscowości z animacjami i pokazami kulturalnymi. Cykl rozpoczął się 4 lipca w Ponikwi, dalej odwiedziliśmy Wysoką i Jaroszowice, a w sierpniu Chocznię i Stanisław Górny. Wszędzie była fantastyczna atmosfera i bardzo duża frekwencja. Każdy wyjazd obfitował w animacje, bańki mydlane, tańce i zabawy prowadzone przez niezwykłą Magdę Bąk z Kolorowego Świata Animacji. Dodatkiem do wydarzeń były działania teatralne, ćwiczenia z emisji głosu, bajkowe opowieści, pokazy sztuki cyrkowej, eksperymenty naukowe, które prowadzili: aktorzy Teatru Lufcik Na Korbkę oraz wielki miłośnik nauki i edukator – Przemek Gąsiorek z Fabryki Kreatywności.

Na zakończenie cyklu zapraszamy na Objazdowy Dom Kultury do Parku Miejskiego, gdzie od godz. 17:00 zabrzmią piosenki, które odkryją przed małymi słuchaczami świat witamin. Inspektor Ogórek z „Centrum Uśmiechu” wraz z dwoma pomocnikami – Truskawką i Jagodą, podczas interaktywnego show muzycznego, będą uświadamiać jak ważne jest budowanie odporności poprzez mądry wybór tego co jemy i jak jemy.

Uwaga!!!

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie zostanie przeniesione  Sali teatralnej-  Wadowickiego Centrum Kultury!

 

Wydarzenia kulturalne Objazdowego Dom Kultury finansowane jest z budżetu Gminy Wadowice.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content