Objazdowy Dom Kultury

Objazdowy Dom Kultury - Szkoła Podstawowa w Wysokiej

Objazdowy Dom Kultury zakończył swoją trasę w Szkole Podstawowej w Wysokiej!

Dzieci i ich rodzice z radością zgromadzili się, aby uczestniczyć w wyjątkowych atrakcjach przygotowanych przez WCK Wadowice oraz animatorów.

Rozpoczęliśmy od Kolorowego Świata Animacji, który wprawił wszystkich w radosny nastrój tańcami i fascynującymi zabawami, w których dzieci były głównymi bohaterami.

Następnie na scenie pojawił się niezwykły Adrian Mitoraj, znany iluzjonista, który oczarował publiczność niesamowitymi pokazami iluzji. Z zaproszeniem dla dzieci i rodziców do udziału w pokazach, atmosfera była jeszcze bardziej magiczna!

Animatorka Magda zaprosiła wszystkich do wspaniałej zabawy z wielkimi bańkami mydlanymi. Dzieci i dorośli byli w pełnym zachwycie obserwując unoszące się w powietrzu bańki o różnorodnych kształtach i kolorach.

Na zakończenie odbył się emocjonujący pojedynek w przeciąganiu liny między dziećmi a dorosłymi. Walka była zacięta, ale ostatecznie dzieciaki odniosły zwycięstwo, prowadząc 3:2!

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wspaniałym wydarzeniu! Było to niezapomniane spotkanie pełne radości i wspólnych chwil. Do zobaczenia za rok, kiedy Objazdowy Dom Kultury znów nas odwiedzi!

Objazdowy Dom Kultury - Szkoła Podstawowa w Babicy

5 lipca Objazdowy Dom Kultury zawitał do Babicy. Na terenie Szkoły Podstawowej odbyły się animacje, które miały umilić czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Początkowo planowano je zorganizować na zewnątrz, jednak niesprzyjająca pogoda sprawiła, że szybko przeniesiono się do wnętrza szkoły. To jednak nie zepsuło nastroju uczestnikom, którzy w pełni cieszyli się różnorodnymi atrakcjami.

Organizatorzy chcieli również wyrazić swoją wdzięczność dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Babicy – Pani Elżbiecie Jończyk, za pomoc przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Objazdowy Dom Kultury - Jaroszowice Zbywaczówka

3 lipca, mieszkańcy Jaroszowic mieli okazję cieszyć się wyjątkowym wydarzeniem  – do Centrum Kultury Jaroszowice – Zbywaczówka  zawitał Objazdowy Dom Kultury. Ta niezwykła forma rozrywki, która odbywa się na świeżym powietrzu, przyciągnęła liczne grono dzieci oraz rodziców, gotowych na trzygodzinną dawkę animacji i zabawy.

W ramach programu Objazdowego Domu Kultury uczestnicy mogli delektować się różnorodnymi atrakcjami. Animatorka Magda z Kolorowego Świat Animacji zaskoczyła wszystkich zapierającymi dech w piersiach animacjami. Oprócz wspólnych tańców i zabaw, dzieci i dorośli mieli okazję bawić się ogromnymi bańkami mydlanymi, wielką dmuchana piłką oraz w rywalizowali w  przeciąganiu liny, gdzie po pasjonującej walce dzieci wygrali z dorosłymi aż 3:0 !!!

Nie mogło zabraknąć również pokazów iluzji, które przygotował niesamowity iluzjonista Adrian Mitoraj. Jego niezwykłe sztuczki i zagadki zaskakiwały i wprawiały w zdumienie widzów. Mistrzowski pokaz wciągnął wszystkich w magiczny świat iluzji.

Bardzo dziękujemy Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Sołectwa Jaroszowice-Zbywaczówka  za  pomoc oraz przygotowanie pysznego słodkiego poczęstunku.

Objazdowy Dom Kultury

3 lipca: Centrum Kultury Jaroszowice – Zbywaczówka
5 lipca:  Szkoła Podstawowa w Babicy
6 lipca: Szkoła Podstawowa w Wysokiej

UWAGA!!!

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenia odbędą się w budynkach instytucji.

Bez ograniczeń wiekowych! Wstęp bezpłatny, godzina 17:00 – 19:00

Objazdowy dom kultury znów rusza do WAS!!! Lato to najlepszy czas na zabawę na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego, pracownicy WCK wraz z instruktorami i zaprzyjaźnionymi animatorami udadzą się do okolicznych wiosek aby tam zorganizować trzygodzinny program animacyjny. W programie znajdziemy animacje, zabawy wielkimi bańkami mydlanymi z Kolorowym Światem Animacji, pokazy iluzji z Adrianem Mitorajem. Będzie wesoło, kolorowo i przede wszystkim bezpiecznie!

Wydarzenie finansowane z Budżetu Gminy Wadowice.

.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content