Powrót do aktualności

Nadchodzi święto wszystkich tancerzy – 30 kwietnia 2022!

Baner Dzień Tańca

Taniec jest Twoją największą pasją? Marzysz o tym, aby w przyszłości występować na największych, światowych scenach? A może po prostu chcesz się sprawdzić i dowiedzieć jak Twoje umiejętności ocenią profesjonalni tancerze? A może działasz w zespole i razem z nim chcesz wziąć udział w konkursie?

Dzień Tańca, od wielu lat gromadzi na scenie WCK setki tancerzy. W roku ubiegłym niestety byliśmy zmuszeni działać wyłącznie online, ale w tym roku wracamy ze zdwojoną siłą.  „Dzień Tańca 2022” będzie składał się z dwóch części. Pierwsza to wydarzenia przewidziane dla uczestników Ogólnopolskiego Konkursu online na clipy taneczne „7. Art. Clip Dance”, w tym warsztaty modern jazz i hip hop, występy laureatów oraz wręczenie nagród, natomiast druga część to prezentacje zespołów i duetów dziecięcych oraz młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także prezentacje zgłoszone do ogólnopolskiego przeglądu duetów i zespołów dorosłych oraz seniorów, występy gości specjalnych, wydarzenia towarzyszące oraz wręczenie nagród.

Ale to nie wszystko! W tym roku nowością będzie Jury Młodych składające się z przedstawicieli dziecięcych i młodzieżowych zespołów zgłoszonych do konkursu, którego przewodniczącą będzie Karolina Olszewska – zwyciężczyni You Can Dance. Nowa generacja.  Jury Młodych będzie oceniało wszystkie zespoły oraz duety i przyzna swoje nagrody w kategoriach wiekowych.  

Jak wziąć udział w konkursach? Zasada jest prosta! Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opłacić akredytację oraz czekać na link do dysku, na który należy wgrać clip taneczny lub podkład muzyczny w zależności od konkursu.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content