Wrześniowe zwiedzanie muzeum

Wrześniowe zwiedzanie muzeum

Z nowym rokiem szkolnym zachęcamy w szczególny sposób  uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z gminy Wadowice do wizyty w naszym muzeum. Przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której klasy szkolne mogą zwiedzać ekspozycję stałą jedynie za złotówkę. Jest to wyjątkowa okazja aby zobaczyć wystawę, która opowiada o różnych aspektach życia w międzywojennych Wadowicach, także o obowiązkach szkolnych i przyjemnościach ówczesnych młodych wadowiczan.
We wrześniu muzeum zaprasza od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.30, a w soboty i niedziele od 10.00 do 16.00. Wyjątkowo w dniach 7, 11, 12 września muzeum będzie nieczynne!

Wystawa „Wadowice – miasto, w którym wszystko się zaczęło” doczekała się profesjonalnej dokumentacji fotograficznej wykonanej przez Bartka Lurkę, któremu bardzo dziękujemy. Jeszcze tylko w tym roku będzie można zwiedzać tą wystawę w muzeum, później jej obraz zachowa się tylko na fotografiach. Zachęcamy do zapoznania się choć z częścią tych zdjęć w galerii