Powrót do aktualności

MOJEeKINO – zapraszamy na seanse tutaj: https://mojeekino.pl/show/kino-centrum-wadowice

21 maja 2020 roku ruszyło wadowickie,  wirtualne kino! MOJEeKINO to wyjątkowa platforma, łącząca kina studyjne z całej Polski, w tym nasze kino Centrum!

Projekt, który tworzymy jest innowacyjny na skalę światową. Różni się od istniejących VOD z tysiącem filmów do wyboru repertuarem, dotarciem do widza a także sposobem podejścia do promocji filmu. Platforma promować ma sztukę filmową w różnych jej przejawach oraz umożliwiać poszczególnym kinom realizowanie swojego kuratorskiego programu. Przestrzeń platformy jest zatem dla widza arthousowego nadal drogowskazem do oglądania filmów studyjnych, których często brakuje na popularnych platformach streamingowych.

Każde kino, które przystąpiło do projektu może proponować swój własny repertuar. W kinie Centrum proponujemy Państwu filmy artystyczne, niszowe, nietuzinkowe. Przygotujemy również takie filmy, które nie miały jeszcze swoich premier ani w kinach, ani na innych platformach oraz starsze tytuły, których nie udało nam się jeszcze pokazać, a także te, pokazywane już w naszym kinie na przykład w ramach cyklu „środAwisko”.

Korzystanie z wirtualnej sali jest bardzo proste. Wystarczy przez stronę https://mojeekino.pl/show/kino-centrum-wadowice wybrać kino Centrum, wybrać film i zapłacić. 

Zaproście kino Centrum do Waszego domu!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content