Powrót do aktualności

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Dodatkowy seans!!!

Kino Centrum Wadowice jest w pełnym ogniu akcji! Z powodu ogromnego zainteresowania filmem “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, mamy zaszczyt ogłosić dodatkowy seans, który odbędzie się 11 sierpnia 2023 roku o godzinie 11:00. Dla miłośników tej fascynującej animacji oraz dla wszystkich, którzy pragną przeżyć niezapomnianą kinową przygodę, to doskonała okazja.

Magia Miraculous w Kino Centrum Wadowice

Jeśli jesteście fanami akcji, przygody i tajemniczych mocy, “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” to film, który was zafascynuje. Bohaterowie, Marinetta Dupain-Cheng (Biedronka) i Adrien Agreste (Czarny Kot), przenoszą nas do magicznego Paryża, gdzie stają się superbohaterami, walczącymi ze złem i broniącymi miasta przed niebezpieczeństwami.

Ta francuska produkcja animowana zdobyła serca widzów na całym świecie, zarówno młodszych, jak i starszych. Historia pełna emocji, humoru i niesamowitych przygód zapewni wam niezapomniane chwile spędzone w kinie. Wspaniała grafika oraz wyjątkowy styl artystyczny sprawiają, że film ten to prawdziwe dzieło sztuki.

Wyjątkowy seans dla wyjątkowych widzów

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, Kino Centrum Wadowice postanowiło zorganizować dodatkowy seans. To świetna okazja dla tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności zobaczyć tego filmu na dużym ekranie, a także dla tych, którzy pragną przeżyć tę przygodę raz jeszcze.

Nie przegapcie okazji, by wziąć udział w dodatkowym seansie “Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” w Kino Centrum Wadowice. Data to 11 sierpnia 2023 roku, a godzina to 11:00. Wspólnie z bohaterami stawimy czoła niebezpieczeństwom i przeżyjemy niezapomnianą kinową przygodę.

Rezerwacje miejsc są już dostępne, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. Miejsca są ograniczone, a zainteresowanie tym seansem może być ogromne. Zarezerwujcie swoje miejsca online lub odwiedźcie nasze biuro obsługi klienta w Kinie Centrum Wadowice.

Bądźcie gotowi na kinową magię, emocje i superbohaterską akcję! Widzimy się 11 sierpnia o godzinie 11:00 w Kino Centrum Wadowice.

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content