Powrót do aktualności

Miłość jest blisko

Plakat do filmu pt. "Miłość jest blisko". Fotografia przedstawia na ierwszym planie uśmiechniętą kobietę z walentynkowym tortem. W tle dziewczyna i mężczyzna.

Komedia romantyczna, prod. Polska, reż. Radosław Dunaszewski, wyk. Weronika Książkiewicz, Wojciech Solarz, Olga Bołądź, Grzegorz Małecki, czas 103 min., od 13 l.

Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Pewnego dnia marzenia Natalii i Adama się spełniają. Na jego drodze los stawia piękną Marikę, podróżniczkę i pisarkę, która zaprasza go do swojego świata. Tymczasem w Natalii zakochuje się Bruno, bogaty dentysta, który chce spełniać jej wszystkie marzenia. Przypadkowe znajomości zapowiadają się obiecująco…

Od 19 lutego do 3 marca 2022 r. w Kinie Centrum

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content