ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Mali Detektywi

Mali Detektywi

Czy mieliśmy okazję spotkać się już na zajęciach Małych Detektywów? Tak? Nie? To nie ma znaczenia! Od października ruszamy z nowym programem dla detektywów! Detektyw to zawód, który intryguje nie tylko dorosłych ale również dzieci. Jeśli chcesz pokazać dziecku, czym charakteryzuje się ta praca, a także zaszczepić w nim chęć szukania nieoczywistych rozwiązań to zapraszamy na nasze zajęcia! 

Zajęcia po których nie będzie dla Ciebie zagadek nie do rozwiązania! Będziemy tworzyć mapy, zagadki i własne escape roomy, nie tylko te do rozwiązanie w świecie rzeczywistym ale również online. Zajęcia detektywistyczne uczą analitycznego i kreatywnego myślenia, zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi, doskonalą cierpliwość, koncentrację na zadaniu, uczą współpracy i zdrowej rywalizacji. Nauka to przede wszystkim świetna zabawa!

Dzięki nowemu programowi na zajęcia mogą uczęszczać zarówno nowi chętni jak i dzieci, które uczęszczały już za zajęcia.

Zajęcia będą odbywać się średnio co dwa tygodnie (7 spotkań w I semestrze, 8 spotkań w II semestrze).

Cena: 120 zł za semestr studenci WUD/ 150 zł za semestr dzieci spoza WUD.

Katarzyna Studnicka – Jestem pedagogiem i animatorem czasu wolnego. Od 9 lat pracuję prowadząc warsztaty dla dzieci, a także kształcę młode pokolenie. Z Wadowickim Centrum Kultury jestem związana od 4 lat i z ogromną satysfakcją podejmuję kolejne wyzwania i angażuję się w pracę z najmłodszymi.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content