Zapraszamy do zapoznania się z tym, co ciekawego dzieje się w naszej strefie w lutym.
- W lutym ruszamy z cyklem międzykulturowych, warsztatów familijnych w ramach programu „Razem dla lepszej przyszłości”
Nasza strefa SOWA jest jedną z laureatek programu „Razem dla lepszej przyszłości”. Udział w programie dał nam możliwość organizacji Warsztatów familijnych, których głównymi założeniami są: wspólna praca dziecka z dorosłym oraz integracja rodzin polskich, ukraińskich i innych narodowości. Podczas naszych warsztatów wielokulturowe i międzypokoleniowe duety wspólnie będą przeprowadzać doświadczenia, konstruować, testować, szukać odpowiedzi na przeróżne pytania i o wiele, wiele więcej. Tematem naszych pierwszych warsztatów (2.02) jest integracja. Będziemy mogli poznać lepiej swoje kultury, język i oczywiście dobrze się bawić w niedzielne popołudnie. Z kolei we wtorek 11 lutego zapraszamy na warsztaty, które poprowadzą dla nas trenerzy z Centrum Nauki Kopernik. Temat owiany jest tajemnicą, ale pewne jest, że będzie angażująco i inspirująco. Podczas ostatniego spotkania w lutym (18.02) przyjrzymy się żywiołom, wspólnie poeksperymentujemy, a także zamkniemy wszechświat w słoiku.
Warsztaty organizowane są w ramach programu “Razem dla lepszej przyszłości”, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przy wsparciu Fundacji Deloitte.


2. W związku z udziałem w programie “Razem dla lepszej przyszłości” 12 lutego nasza strefa SOWA, będzie nieczynna (całodniowe szkolenie metodyczne).
3. Language Club Wadowice
Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe, miło spędzić piątkowe popołudnie i masz więcej niż 14 lat, to zapraszamy Cię na kolejne, bezpłatne spotkanie Language Club Wadowice. Tym razem porozmawiamy po angielsku na niezobowiązujące tematy poza murami Stacji Kultury.
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przez portal: strefazajec.pl lub telefonicznie (tel. 530 793 247)