ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Lego Kids

LEGO KIDS

Warsztaty konstrukcyjne LEGO Kids!

Klocki LEGO otwierają umysły, rozwijają wyobraźnię, stawiają różnego rodzaju problemy i motywują do ich rozwiązywania. Podczas warsztatów poznacie procesy powstawania zestawów w firmie Lego, stworzycie najróżniejsze projekty własnych konstrukcji i przygotujecie do nich instrukcje budowy. W czasie kreatywnej zabawy poznacie różnego rodzaju ciekawostki związane z klockami LEGO, a także intrygujące fakty z różnych dziedzin nauki, kultury i sztuki. Dzięki nowemu programowi na zajęcia mogą uczęszczać zarówno nowi chętni jak i dzieci, które uczęszczały już za zajęcia.

Zajęcia będą odbywać się średnio co dwa tygodnie (7 spotkań w I semestrze, 8 spotkań w II semestrze).

Cena: 120 zł za semestr studenci WUD/ 150 zł za semestr dzieci spoza WUD.

Natalia Melzer – Grafik, designer, specjalność sztuki audiowizualne. Twórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży realizowanych w najróżniejszych instytucjach kultury i nie tylko.

Zajmuje się ilustracją, projektowaniem i animacją. Specjalizuje się w projektowaniu ilustracyjnym, łączącym ilustracje i projekt graficzny.Tworząc koncepcje wizualne za pomocą komputerowych programów graficznych lub ręcznie, stara się przekazywać pomysły, które inspirują, informują i przyciągają odbiorców.

Swoją pasją z przyjemnością zaraża młodszych i starszych uczestników warsztatów i zajęć artystycznych. Pracując z dziećmi stawia na proces twórczy i przyjemność płynącą z samej realizacji zadania, nauka odbywa się tylko i wyłącznie poprzez zabawę.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content