Kortez

Kortez

Kortez w Wadowicach!

5 listopada 2016 r. godz. 19:00, sala teatralna


Zapraszamy na wyjątkowy koncert charyzmatycznego artysty obdarzonego cudownym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku.

Kortez, bo o nim mowa podbił polską scenę muzyczną albumem „Bumerang”, który jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po paru miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony...Dziś jego płyta zyskała status Platynowej Płyty, a utwór „Zostań” stał się ogromnym przebojem.

Przyjdźcie i posłuchajcie! Bilety na koncert w cenach: 30 zł i 40 zł (przedsprzedaż w zależności od miejsca) oraz 45 zł (w dniu koncertu) można nabyć w sekretariacie WCK oraz drogą internetową poprzez stronę www.wck.wadowice.pl

Gościem specjalnym będzie Masha Qrella. Urodzona we wschodnim Berlinie pół Rosjanka, pół Niemka. Do tej pory wydała 4 płyty. Wszystkie jej dotychczasowe wydawnictwa były promowane w Polsce mini trasami koncertowymi, ale dopiero tej jesieni będzie można po raz pierwszy zobaczyć ją w pełnej oprawie koncertowej.