Młyn Jazz Festiwal

Młyn Jazz Festiwal

Młyn Jazz Festival 2017


Młyn Jazz Festival od sześciu lat przyciąga do Wadowic spore grupy melomanów, a na swej scenie skupia największe sławy światowego i polskiego jazzu. Wydarzenie urasta do rangi największego festiwalu muzyki improwizowanej w Polsce południowej. Siódma edycja odbędzie się w dniach 6 - 8 lipca 2017 r.  i z pewnością usatysfakcjonuje każdego miłośnika gatunku.

Sprzedaż biletów


W czwartek, 6. lipca na scenie plenerowej Młyn Jacka Hotel & Spa**** wystąpi legendarny pianista i kompozytor, laureat Nagrody Grammy za całokształt twórczości – Herbie Hancock.

Piątek, 7. lipca usłyszymy Stanisława Soykę z towarzyszeniem Trio Wojciecha Karolaka. Dżentelmeni po swoim występie ustąpią miejsca prawdziwej damie światowego jazzu. Na scenie pojawi się bowiem czterokrotna laureatka Grammy – Diane Reeves. Zwieńczeniem wieczoru będzie gwiazda światowego formatu Jazzowa, której nazwiska Organizatorzy jeszcze nie zdradzili.

Sobota, 8. lipca prezentuje się nie mniej interesująco: wieczór otworzy występ Marii Sadowskiej, która zaprezentuje swój ostatni projekt „Jazz na ulicach”. Następnie usłyszymy pionierów londyńskiej sceny acid jazzowej The Brand New Heavies.
Organizatorzy z roku na rok coraz wyżej podnoszą poprzeczkę. To będzie prawdziwa uczta.


Młyn Jazz Festiwal 2016