Festiwal Teatralny "Zgraja"

Festiwal Teatralny "Zgraja"

45 Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja”

25 – 26 - 27 maja 2018 r.

Tegoroczne Wadowickie Spotkania Teatralne „ZGRAJA” zapowiadają prawdziwe święto teatru! Spotykać będziemy się w różnej przestrzeni miejskiej, a swoją obecnością zaszczycą nas najlepsze teatry nieinstytucjonalne w Polsce.

Od kilku lat wsparcia udziela nam Uniwersytet Jagielloński obejmując honorowym patronatem wszystkich „Zgrajowiczów”. Podobnie jak w roku ubiegłym z teatralnym świętem ruszamy w maju. Zapraszamy do udziału nieinstytucjonalne grupy teatralne z całej Polski, których członkowie ukończyli 16 lat. Od kilku lat istotą festiwalu jest przede wszystkim spotkanie pasjonatów teatru oraz integracja środowiska, stąd głównie skupiamy się na atmosferze całego wydarzenia. Z tego też powodu w szczególności zależny nam na obecności grup teatralnych przez trzy dni trwania festiwalu w pełni w nim uczestnicząc.

WST to nie tylko kompozycja spektakli, warsztatów, ale również nagromadzenie burzliwych dyskusji i emocji. Czas wzruszeń, pozytywnych wibracji, ciekawych doświadczeń oraz nawiązywania nowych znajomości. Festiwal istnieje od lat ale co roku jest inny bo zmieniają się uczestnicy, którzy wpływają na jego atmosferę.

W tym gronie nie może zabraknąć WAS!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2018 roku. Szczegółowy program festiwalu będzie dostępny w późniejszym terminie.

Materiały do pobrania:

Pliki do pobrania: