Wspólny front

Wspólny front

Nowy projekt dla miłośników tańca!

Wspólny front

Razem z Agencją Artystyczną „Kameny” rozpoczynamy nabór do projektu „Wspólny front”, który będzie realizowany przez półtora roku w różnych miastach Polski, również w Wadowicach.

„Wspólny Front” to interdyscyplinarny projekt realizowany przez  najwybitniejszych polskich Artystów występujących w roli „Mistrzów” i młodych adeptów sztuki „Uczniów”, którzy łączą swój talent w jednej wspólnej produkcji multimedialnej, narodowej opery F. Nowowiejskiego „Legenda Bałtyku”.

Do tego etapu projektu szukamy tancerzy w wieku 16 - 26 lat, którzy mieli już do czynienia z tą dziedziną sztuki. Od września ruszą masterclassy z dziedziny design, tańca i choreografii. Raz w miesiącu dwie grupy chętnych w godzinach popołudniowych będą brały udział w zajęciach z historii kostiumografii, projektowania kostiumów, etnodesigne, makijażu scenicznego, bodypaintingu, fryzjerstwa artystycznego, przygotowania kostiumów, a przede wszystkim choreografii i tańca pod okiem Cezarego Borowika oraz Gabrieli Kubackiej. Projekt zakończy się końcem października 2018 roku, każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa w projekcie, natomiast najlepsi kursanci pojadą na sesje nagraniową biorąc tym samym udział w dużej produkcji multimedialnej.

Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu w poniedziałek, szczegółowe terminy zostaną przedstawione zainteresowanym po zgłoszeniu.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 4 września do wyczerpania miejsc mailowo na adres ewelina@wck.wadowice.pl. Natomiast pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września 2017 r. Kolejne terminy, godziny spotkań oraz szczegółowe informacje zostaną przesłane do uczestników mailowo.

Pliki do pobrania: