Klub Małego Podróżnika

Klub Małego Podróżnika

Klub Małego Podróżnika.

Czy dzieci lubią podróże? Intrygujący świat kusi nie tylko dorosłych, ale również najmłodszych. Dlatego w odpowiedzi na duże zainteresowanie tematyką odkrywania kontynentów i różnych ciekawych zakamarków postanowiliśmy uruchomić Klub Małego Podróżnika.

logo_klub małego podróżnika

Od marca 2017 roku ruszył nowy projekt WCK pt. „Klub Małego Podróżnika”, dla dzieci w wieku 6 – 9 lat. Najmłodsi spotykają się z podróżnikami zazwyczaj w drugi czwartek miesiąca. Spotkania odbywają się w formie warsztatów dla 25 dzieci. Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzymuje od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek. Oprócz tego podczas spotkań będą organizowane konkursy i rozdawane upominki od naszych sponsorów. Jeśli projekt spotka się z pozytywnym odbiorem będzie kontynuowany w latach kolejnych.

W „Klubie Małego Podróżnika” będzie mogło wziąć udział każde dziecko w podanym wieku. Natomiast liczba miejsc na wydarzenia jest ściśle ograniczona. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń mailowych na adres malypodroznik@wck.wadowice.pl. Zapisy będą przyjmowane na każde z wydarzeń w ramach „Klubu Małego Podróżnika” odrębnie i w ściśle podanym terminie. W tytule należy wpisywać tematykę „Klubu Małego Podróżnika”, na który zapisuje się dziecko. Wstęp na warsztaty jest darmowy. Udział w „Klubie Małego Podróżnika” jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, znajdującego się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury.

Regulamin Klubu Małego Podróżnika (pdf)

Najbliższe spotkanie:  "Dzieci świata"

Sponsorzy:

Pliki do pobrania: