Akcja! Potrzebna reakcja.

Akcja! Potrzebna reakcja.

„Akcja! Potrzebna reakcja!”

Masz pomysł na wydarzenie? Chcesz zrealizować swoje kulturalne marzenie? Zgłoś je do Wadowickiego Centrum Kultury na konkurs. Najlepsze pomysły sfinansujemy oraz wspólnie zrealizujemy. Na zgłoszenia czekamy do 22 czerwca.


W ramach programu „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne” finansowanego przez Narodowe Centrum Kultury serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na organizację projektów kulturalnych. Pragniemy pomóc w realizacji kulturalnych marzeń i pomysłów mieszkańców gminy po to, aby wspólnie działać lepiej! Jeśli tylko masz pomysł lub marzysz o zorganizowaniu ciekawego projektu - pomożemy Ci w realizacji! Wystarczy zapoznać się z regulaminem, wypełnić prosty wniosek i dostarczyć go do sekretariatu WCK lub przesłać e-mailem na adres centrum@wck.wadowice.pl. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub kłopot z wypełnieniem wniosku – zapraszamy do nas! Chętnie pomożemy oraz popracujemy nad każdym pomysłem. Odwiedź nas w Wadowickim Centrum Kultury, napisz email lub po prostu zadzwoń! Czekamy na Ciebie do 22 czerwca 2018 r.!

Wadowickie Centrum Kultury już po raz drugi otrzymało dofinansowanie w ramach programu Narodowego Centrum Kultury - Dom Kultury + Inicjatywy lokalne, którego celem jest przede wszystkim zaproszenie mieszkańców do zaangażowania się w tworzenie oferty kulturalnej.

W pierwszym etapie projektu „Akcja! Potrzebna reakcja” odbyły się trzy spotkania animatorów z WCK i ekspertów z Narodowego Centrum Kultury z mieszkańcami Barwałdu Dolnego, Ponikwi i Stanisławia Górnego. Rozmawiano o tym, czego brakuje w ich małej społeczności. Nie oznacza to jednak, że WCK proponuje udział w projekcie jedynie mieszkańcom tych wsi! W konkursie na inicjatywy lokalne, udział może wziąć każdy mieszkaniec Gminy Wadowice. Każdy, kto ma pomysł na wydarzenie kulturalne może napisać prosty wniosek i przesłać go do Wadowickiego Centrum Kultury do 22 czerwca br. z szansą otrzymania dofinansowania na jego realizację. Wybranych zostanie maksymalnie 7 projektów i zostaną one zrealizowane przy wsparciu merytorycznym i organizacyjnym pracowników WCK oraz pieniądzom pozyskanym z grantu ministerialnego. Łącznie na te działania WCK przeznaczyło 24 tys złotych.

Regulamin konkursu oraz formularz wniosku dostępne poniżej.

Zapraszamy!

Pliki do pobrania: