Klub Podróżnika "Bez Paszportu"

Klub Podróznika
Nazwa wydarzenia: Klub Podróżnika "Bez Paszportu"
Dzień: 14.12.2017
Koniec:

Godziny:

  • Brak godzin

Opis wydarzenia

14 grudnia (czwartek) godz. 18:00, sala kameralna: Ekwador i Galapagos – Robert Gondek


Ekwador to Ameryka Południowa w pigułce: ośnieżone wulkany, dzika i nieprzebyta dżungla, lasy deszczowe i piękne zabytkowe miasta. Na odległych o 1000 km od kontynentu wyspach Galapagos mieszkają gigantyczne żółwie słoniowe, iguany, fregaty i głuptaki.

To wszystko zobaczymy na zdjęciach Roberta Gondka, podróżnika, miłośnika Afryki, który w przerwie pomiędzy wyprawami na Czarny Ląd odwiedził ten fascynujący kraj.

Robert Gondek za konsekwentną realizację projektu "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: "W drodze na najwyższe szczyty Afryki". Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Strony internetowe autora pokazu:www.szczytyafryki.pl; www.facebook.pl/SzczytyAfryki

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu.