Obrony studentów III roku

Obrony studentów III roku

wud

Obrony studentów III roku!

To już kolejny rok podczas którego nasi studenci po III latach nauki i uczestnictwa na zajęciach Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci, będą mogli podsumować swoją prace, złożyć pracę licencjacką i odebrać dyplom licencjata WUD.  Warunkiem uzyskania tytułu i starania się o dyplom z wyróżnieniem oraz prezentacje swojej pracy na scenie jest  wysłanie formularza zgłoszenia do 24 marca 2018 roku oraz złożenie pracy do 27 kwietnia (wraz ze zdjęciem legitymacyjnym) w pokoju numer 9 WCK.

Dyplom „Licencjata Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci” otrzyma każdy student III roku WUD, który złożył swoją pracę dyplomową w terminie i zgodnie z podanymi wymaganiami, natomiast honorowy tytuł "Licencjata Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci z wyróżnieniem” otrzymają studenci najlepszych prac wybranych przez komisję, które będą  udostępnione na stronie WUD. Recenzenci wybiorą również klika prac do prezentacji podczas rozdania dyplomów 10 czerwca 2018 r.
Do 13 maja na stronie internetowej zostanie opublikowana lista studentów przystępujących do obrony z podanymi tematami prac.

W tym roku zachęcamy studentów razem z rodzicami do udziału w seminarium przygotowanym specjalnie dla nich, które poprowadzi dr hab. Małgorzata Nodzyńska - 27 marca o godzinie 17:30 - 18:30 w sali kameralnej WCK. Podczas seminarium uczestnicy dowiedzą się jak przygotować pracę, aby została wysoko oceniona przez recenzentów oraz otrzymają wskazówki odnośnie tego jak przystąpić do tworzenia swojej pracy i jakimi kryteriami się kierować.

Wręczenie dyplomu „Licencjata Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci” odbędzie  10 czerwca 2018 r.

Ważne informacje poniżej:

Pliki do pobrania: