Powrót do aktualności

Konkursy i atrakcje podczas 14. Przeglądu Filmów Górskich!

Mężczyzna stojący tyłem w górach

Konkurs „Górskie zdjęcie”
Zachęcamy do zaprezentowania swojego wybranego zdjęcia z gór. Każdy uczestnik może przynieść maksymalnie 3 zdjęcia nieprzekraczające formatu A4. Zdjęcia powinny być wywołane/ wydrukowane i opisane z tyłu imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu osoby zgłaszającej. Zdjęcia należy zamieszczać na specjalnej tablicy przygotowane przez Organizatora i opisanej „Konkurs: Górskie Zdjęcie”.
Organizator wyłoni w konkursie 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę Milo.
Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma plecak firmy MILO
Zdobywca drugiego miejsca otrzyma kosmetyczkę firmy MILO
Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma nerkę firmy MILO.

Człowiek robiący zdjęcia w górach

Konkurs „Wymyśl nazwę Przeglądu Filmów Górskich w Wadowicach”
Zaproponuj nazwę dla naszego Przeglądu Filmów Górskich!
Każdy uczestnik może zaproponować dowolną liczbę pomysłów. Pomysły zapisane na kartce papieru powinny zawierać również imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer telefonu. Pomysły powinny być umieszczone w skrzynce konkursowej, która będzie dostępna przez cały czas trwania 14. Przeglądu Filmów Górskich. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę MILO. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kijki trekkingowe, zdobywca drugiego miejsca otrzyma plecak, zdobywca trzeciego miejsca otrzyma stuptuty.

Wymiana Książek
Masz w domu przeczytane książki, którym chcesz dać drugie życie? Zabierz je ze sobą na 14. Przegląd Filmów Górskich!
Nasza wymiana, to wydarzenie polegające na bezgotówkowym przekazaniu sobie książek o tematyce górskiej oraz sportowej pomiędzy uczestnikami 14 Przeglądu Filmów Górskich.

Otwarta książka leżąca na trawie w górach

Zawody „Wolny zwis”!

Przegląd to nie tylko filmy na dużym ekranie i spotkania z nietuzinowymi ludźmi, ale także unikatowe, nigdzie niespotykane – zawody!

W ramach 14. Przeglądu Filmów Górskich, podobnie jak w latach poprzednich, można spróbować swoich sił w kultowych już zawodach na „wolny zwis”! Śmiałkowie będą mogli rywalizować wisząc na specjalnie przygotowanej konstrukcji. Wygra tan zawodnik, który najdłużej utrzyma się na drążku oburącz. Rozstrzygnięcia konkursów odbędą się każdego dnia po ostatniej prelekcji. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów 14. PFG: Good Sport, Broad Peak, ProRock Climbing i Milo.

Mężczyzna podciągający się na drążku

Zachęcamy do udziału!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content