ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Konkurs pt. “Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” dla studentów WUD

Święta zbliżają się wielkimi krokami! W związku z tym Rada Studentów WUD ma propozycje dla swoich kolegów i koleżanek. Aby umilić czas oczekiwania ogłaszamy konkurs na “Najpiękniejszą ozdobę choinkową”, którego rozstrzygnięcie nastąpi tuż przed świętami.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu własnoręcznie (z dowolnych materiałów) jednej ozdoby choinkowej. Liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność!

Chętnych do udziału w konkursie prosimy o dostarczenie ozdoby w terminie do 21 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 lub wysłać pocztą do WCK (liczy się data dostarczenia) wraz z czytelną metryczką (imię, nazwisko, grupa, wiek studenta). Prace będą przyjmowane w sekretariacie WCK lub pokoju nr 9, w godzinach pracy od 8:00 – 16:00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tuż przed świętami, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej WCK oraz profilu facebookowym WUD.  Wszystkie dostarczone ozdoby zawisną na choince, która będzie znajdować się przed budynkiem WCK. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają niespodzianki, natomiast zwycięzca dostanie nagrodę specjalną. Upominki będzie można odebrać po 5 stycznia 2021 r. w WCK.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content