Powrót do aktualności

Konkurs LEGO w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców!

Wadowicki Konkurs w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców!

Uwielbiacie całą rodziną budować budowle z klocków LEGO? Jeśli tak to mamy idealny konkurs dla Was. Zapewne wiecie, że Mikołaj Kopernik obchodziłby w tym roku swoje 550 urodziny, dlatego my również chcielibyśmy uświetnić jego postać ogłaszając konkurs pt. “LEGO –  Mikołaj Kopernik i jego dokonania”.

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

* zapoznać się z regulaminem

* wykonać całą rodziną przestrzenną konstrukcje z klocków LEGO związaną z postacią, dokonaniami, zainteresowaniami Mikołaja Kopernika;

* dostarczyć pracę do 25 września 2023 r. do pokoju nr 17 Wadowickiego Centrum Kultury;

* wszystkie dostarczone prace będą wystawione w holu teatralno – kinowym Wadowickiego Centrum Kultury podczas Małopolskiej Nocy Naukowców;

* wszyscy uczestnicy konkursu zostaną zaproszeni na inauguracje Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci – 7 października i będą mogli wysłuchać wykładu popularnonaukowego gościa specjalnego. Podczas inauguracji nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród konkursu „LEGO – Mikołaj Kopernik i jego dokonania”.

Konstrukcja konkursowa musi być oryginalna i wykonana specjalnie na potrzeby konkursu. Nie może być wykonana z gotowego zestawu LEGO.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content