Powrót do aktualności

Konkurs konstruktorski Centrum Nauki Kopernik

Grafika konkursowa. W lewym górnym rogu napis "Centrum Nauki Kopernik", w prawym górnym rogu napis: "BOEING". Między tymi napisami znajduje się pomarańczowy napis: "Zbuduj własną maszynę latającą lub jeżdżącą" a pod nim pomarańczowa ramka z pomarańczowym napisem "zgłoszenia do 30 kwietnia 2024". Pod tymi napisami wielkimi, czarnymi literami napisane jest słowo "KONKURS". Pod tym napisem widnieje szaro-pomarańczowa prosta grafika przedstawiająca prosty pojazd jeżdżący składający się z czterech kółek, dwóch deseczek, śmigiełka i sznureczka. W prawym dolnym rogu czarno-białe zdjęcie dwóch młodych dziewczyn (z profilu), które patrzą w górę. Kołnierzyki w ich bluzkach pokolorowane są na pomarańczowo.

Lubicie tworzyć modele poruszających się pojazdów lub maszyn latających, ale bez montowania silników? Budowaliście już auto napędzane kauczukową gumką albo latawiec skrzynkowy? – To konkurs dla Was!

Poza nauczycielami zajęć ZPT i kółek zainteresowań wokół idei Zrób to sam w szkołach, Centrum Nauki Kopernik zaprasza edukatorów prowadzących zajęcia z młodzieżą z konstruowania, majsterkowania, modelarstwa w domach kultury, świetlicach środowiskowych i lokalnych majsterniach DIY.

Tegoroczna edycja „Konstruktorów Marzeń” jest poświęcona prostym konstrukcjom jeżdżącym lub latającym bez stosowania napędów elektrycznych lub spalinowych, ale z możliwością wykorzystania ich np. do obserwacji różnych zjawisk czy pomiarów czynników środowiskowych.

Nauczycielu, edukatorze zachęć młodzież do udziału w konkursie. Wybierzcie co i jak zbudować! Wypełnijcie razem formularz – zgłoszenie wysyła opiekun zespołu.

Szczegóły konkursu, regulamin i formularz dostępne na:

https://www.kopernik.org.pl/edukacja/konstruktorzy-marzen

GORĄCO ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Grafika konkursowa. W lewym górnym rogu napis "Centrum Nauki Kopernik", w prawym górnym rogu napis: "BOEING". Na środku grafiki napis: "KONKURS" i szaro-zielony rysunek prostego samolociku - szybowca. W lewym dolnym rogu zielony napis: "Zbuduj własną maszynę latającą lub jeżdżącą", a pod nim w zielonej ramce zielony napis: "zgłoszenia do 30 kwietnia 2024". W prawym dolnym rogu czarno-białe zdjęcie młodego chłopaka (z profilu), który patrzy w górę. Jego koszula pokolorowana jest na zielono.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content