Powrót do aktualności

Koncert Magdy Beredy

Już 17 listopada o 18:00 w sali kameralnej WCK usłyszymy znaną, nie tylko młodzieży i nie tylko z kanału na youtube, artystkę młodego pokolenia – Magdę Beredę – kompozytorkę, autorkę tekstów, działaczkę. Podczas spotkania wokalistka wykona m.in. takie utwory jak: „Jest mi do twarzy we własnej osobie”, „Arbuzowy zachód słońca”, „Będzie pięknie” czy „Bluza w rozmiarze L”.

Po koncercie zapraszamy fanów na spotkanie z wokalistką i influencerką pt. „Od coverów na youtube do pierwszej trasy koncertowej”, połączone ze sprzedażą płyt i rozdawaniem autografów.

Magda swoją muzyczną drogę rozpoczęła w Internecie, mając zaledwie 14 lat. Jej piękne wnętrze przyciągnęło na media społecznościowe ponad 3 miliony fanów, a jej kanał YouTube liczy 110 mln wyświetleń. W marcu 2020 r. znalazła się na 25 miejscu wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu według Forbes. Tego samego roku wokalistka wydała swój debiutancki album „mniejszeodtrzech”, który w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży, trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Nagrała piosenki do bajek m.in. „Corgi – Psiak Królowej”. W 2022 roku na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego pojawiła się w jego kultowym programie w TVN, gdzie zaśpiewała swoją autorską piosenkę „jest mi do twarzy we własnej osobie”, która stała się hitem w sieci. Kilka dni po emisji programu zdobyła tytuł Wszechmocnej w Popkulturze według WP Kobieta, wystąpiła też na opolskiej scenie w ramach Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Jej autorska seria piosenek tworzonych z 3 przypadkowych słów, zyskała ogromną popularność. Pierwszy sezon zwieńczył utwór stworzony w duecie z Piotrem Rubikiem – „Arbuzowy Zachód Słońca”, który liczy miliony odtworzeń. Bardzo ważną częścią kariery Magdy jest działalność charytatywna. Wzięła udział w takich akcjach jak: „Artyści przeciw nienawiści” czy „Artyści dla Bohaterów”, organizowanych przez TVN oraz Player.pl.

  • Dzieci i młodzież szkolna z Gminy Wadowice – darmowe bilety
  • Dzieci i młodzież szkolna spoza Gminy Wadowice – 30 zł
  • Dorośli – 60 zł

 *  darmowe bilety dla dzieci i  młodzieży szkolnej z Gminy Wadowice ważne wyłącznie za okazaniem legitymacji szkolnej przed wejściem na salę.

Dofinansowano z budżetu Gminy Wadowice.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content