Powrót do aktualności

Klub Podróżnika – Piotr Wnuk – Indochiny

Postać na łodzi siedząca tyłem płynie rzeką

Po długiej przerwie ponownie zapraszamy do WCK na spotkania w ramach Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”. Spotykamy się w sali kameralnej 21 października (czwartek) 2021 r.  o godz. 18:00!

 Indochiny – Wietnam, Laos, Kambodża oraz Birma – opowieść Piotra Wnuka o jego wielomiesięcznej podróży po południowo-wschodniej Azji. Prawie 40 tysięcy kilometrów pokonane lokalnym transportem (autobusy i pociągi), autostopem, motorem oraz rowerem. Wiele kilometrów piechotą. Opowieść o przygodach jak też o rzeczach istotnych, ważnych, trudnych. O zjawiskowej, dzikiej naturze. O wspaniałej jakże odmiennej architekturze. A także o towarzyszącej podróżnikowi odmienności od tego co znane. Opowieść o Indochinach została wybrana w 2019 roku najlepszą prezentacją Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero im. Olgierda Budrewicza.

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe, codzienne życie.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie do odebrania w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury lub kasie kina „Centrum”. 

 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content