Powrót do aktualności

Klub Podróżnika „Bez Paszportu”

Szymon Przebinda – Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał

Klub Podróżnika „Bez Paszportu

Mongolia – 3 miesiące w kraju nomadów!

Szymon Przebinda – Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał

21 września 2023 r. (czwartek) o godz. 18:00, sala kameralna WCK.

Zapraszam Was na nowy sezon spotkań podróżniczych, które będą pełne inspirujących historii i przygód z różnych zakątków świata. Podczas comiesięcznych spotkań będziemy mieli okazję posłuchać fascynujących opowieści podróżników, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawostkami z podróży. To doskonała okazja do zdobycia inspiracji, wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami świata, a także poznania nowych miejsc i kultur.

Nowy sezon rozpoczynamy podróżą do Mongolii z Kapitanem i Admirałem: Przygodą i Przypałem. Brzmi niezwykle i tajemniczo? Takie też będzie wrześniowe spotkanie, obfitujące w przygody i nagłe zwroty akcji! Pełne pasji, humoru i anegdot. Bohater spędził trzy miesiące przemierzając setki kilometrów kupionym za grosze starym samochodem, pokonując wyzwania terenowe: bezdroża, stepy, pustynie, lasy. Jak daleko zajedzie zardzewiały Hyundai Accent? Mongolia zadziwiła dzikością, surowością pogody, przestrzeniami i gościnnością mieszkańców.

Szymon Przebinda autor stron: Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał. Podróżnik i absolwent lingwistyki stosowanej UAM Poznań.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupienia oryginalnych wełnianych skarpet, rękawiczek i czapek prosto z Mongolii!

Zapraszamy!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content