Powrót do aktualności

Klub Mam zaprasza! – zapisy

mamy z wózkami dziecięcymi

Klub Mam zaprasza! Zapisy

Jesteś mamą, która chce się spotkać i wymienić swoje doświadczenia z innymi mamami? Chcesz miło i atrakcyjnie spędzić czas ze swoim dzieckiem? Zapraszamy do Wadowickiego Klubu Mam. Czas macierzyństwa nie musi kończyć się na domowych obowiązkach!

Kiedy pogoda nie sprzyja Mamy z Klubu spotykają się w WCK, gdzie dzieci mogą się wspólnie pobawić, a one w międzyczasie wypić kawkę i zjeść ciacho, często razem spacerują, wychodzą na place zabaw a przy tym wymieniają swoje macierzyńskie spostrzeżenia.

Mamy spotykają się w każdy czwartek o godz. 16:00.

Jak i gdzie można dołączyć do Klubu Mam:

·                 W przypadku brzydkiej pogody – spotykamy się w Sali Bawialnia w WCK, gdzie dzieci mogą się wspólnie pobawić a mamy w międzyczasie wypić kawkę i zjeść ciacho;

·                 W lecie głównie spotykają się w Parku w Wadowicach, gdzie na świeżym powietrzu dzieci mogą spożytkować swoją energię.

·                 Dostałyśmy darmowe wejście do Parku Rozrywki Dinolandia, gdzie wspólnie mogliśmy odkryć zagadki prehistorycznego świata.

·                 Mamuśki miały wieczorne wyjście na pizzę, gdzie mogłyśmy na spokojnie porozmawiać o wszystkim.

·                 Byłyśmy na sali zabaw.

·                 Anna Moskała i Agnieszka Zentay poprowadziły dla nas warsztaty „Zabawa – jej rola w rozwoju dziecka, jej funkcje”.

Pomysłodawczyni Klubu Mam – Gabriela Sroka

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content