ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub MaluchaO Klubie Malucha

Chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w ciekawych i rozwijających zajęciach? Nie zwlekaj i zapisz je do Klubu Malucha. W ramach cyklu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na fanów plastycznych wrażeń czekają Bystrzaki, wielbiciele kina świetnie odnajdą się na spotkaniach Kina Malucha, maluchów lubiących pląsy nie może zabraknąć na Dźwiękomani, natomiast dzieci fascynujące się eksperymentami zapraszamy na spotkania Małych Naukowców. 

KINO MALUCHA

Dwóch chłopców siedzi przed telewizorem. Widzimy ich plecy. Jeden chłopiec obejmuje drugiego ramieniem.

Prowadzące: Ewelina Studnicka, Jagoda Bogdanowska

Chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w ciekawych i interesujących zajęciach oraz kształtowało swoje umiejętności manualne, ruchowe, a także rozwijało motorykę, zdolności poznawcze i społeczne? Jeśli tak, to trafiłeś na zajęcia idealne do twojego malucha!

Kino Malucha to cykl comiesięcznych zajęć podczas, których najmłodsi obejrzą fragmenty znanego i lubianego serialu animowanego, a następnie wezmą udział w tematycznych warsztatach manualnych. Nie zabraknie także zabaw ruchowych, a z każdych zajęć dzieci wyjdą ze swoją pracą.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

MALI NAUKOWCY

Prowadzące: Ewelina Studnicka, Jagoda Bogdanowska

Czy Twoje dziecko lubi mieszać, przelewać, dodawać a eksperymenty fascynują je na każdym kroku? Podczas cyklu zajęć najmłodsi poznają szereg bezpiecznych doświadczeń. Animatorki zrobią wszystko aby rozbudzić w dzieciach wyobraźnie i ciekawość otaczającego ich świata. U nas mali naukowcy próbują, eksperymentują, badają i rozwiązują zagadki. Pomożemy dzieciom wejść w fascynującą rolę naukowców i odkrywców.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

BYSTRZAKI

Zbliżenie na twarze dwóch małych dziewczynek. Dziewczynki w skupieniu piszą coś w zeszycie.

Instruktorka: Katarzyna Studnicka

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki nim Wasze dziecko będzie mogło twórczo poznawać świat. Dodatkowo nawiąże relacje z rówieśnikami. Zajęcia łączą ze sobą elementy sensoplastyki i arteterapii. Pozwolą na poznawanie świata wielozmysłowo. Na comiesięcznych spotkaniach będziemy poznawać różne elementy flory i fauny poszczególnych klimatów. Zajęcia pobudzają kreatywność, wzbogacają wyobraźnię. Poprzez angażowanie wielu zmysłów rozwijają wrażliwość.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

DŹWIĘKOMANIA

Chłopiec ma założone słuchawki. Ręce trzyma na słuchawkach, ma zamknięte oczy. W tle widać jesienne, żółte drzewa.

Prowadząca: Agnieszka Cebula

Czy Twój maluch uwielbia śpiewać i tańczy? Jeśli tak zajęcia „Dźwiękomani” są właśnie dla niego. Na comiesięcznych spotkaniach umuzykalniających dzieci pod okiem wykwalifikowanej instruktorki będą bawić się rytmem i melodią wykorzystując przy tym różne kolorowe rekwizyty i oryginalne instrumenty. Zajęcia umożliwią kreowanie i stymulowanie rozwoju myślenia muzycznego poprzez zabawę.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content