ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub Malucha

O Klubie Malucha

Chcesz, aby Twoje dziecko wzięło udział w ciekawych i rozwijających zajęciach? Nie zwlekaj i zapisz je do Klubu Malucha. W ramach cyklu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na fanów plastycznych wrażeń czekają Bystrzaki, wielbiciele kina świetnie odnajdą się na spotkaniach Kina Malucha, natomiast dzieci fascynujące się eksperymentami zapraszamy na spotkania Małych Naukowców. 

BYSTRZAKI

Instruktorka: Katarzyna Studnicka

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki nim Wasze dziecko będzie mogło twórczo poznawać świat. Dodatkowo nawiąże relacje z rówieśnikami. Zajęcia łączą ze sobą elementy sensoplastyki i arteterapii. Pozwolą na poznawanie świata wielozmysłowo. Na comiesięcznych spotkaniach będziemy poznawać różne elementy flory i fauny poszczególnych klimatów. Zajęcia pobudzają kreatywność, wzbogacają wyobraźnię. Poprzez angażowanie wielu zmysłów rozwijają wrażliwość.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

MALI NAUKOWCY

Prowadzące: Ewelina Studnicka, Jagoda Bogdanowska- animatorki WCK

Czy Twoje dziecko lubi mieszać, przelewać, dodawać a eksperymenty fascynują je na każdym kroku? Podczas cyklu zajęć najmłodsi poznają szereg bezpiecznych doświadczeń. Animatorki zrobią wszystko aby rozbudzić w dzieciach wyobraźnie i ciekawość otaczającego ich świata. U nas mali naukowcy próbują, eksperymentują, badają i rozwiązują zagadki. Pomożemy dzieciom wejść w fascynującą rolę naukowców i odkrywców.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

KINO MALUCHA

Instruktorka: Katarzyna Studnicka

„Kino malucha” to cykl zajęć kierowany dla najmłodszych, ciekawych świata widzów filmów i seriali animowanych. Podczas zajęć dzieci obejrzą fragmenty projekcji, a następnie stworzą własnoręcznie tematyczne prace plastyczno-techniczne. Zajęcia będą przeplatane elementami ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.
Instruktorka: Katarzyna Studnicka
„Jestem pedagogiem i animatorem czasu wolnego. Od 8 lat pracuję prowadząc warsztaty dla dzieci, a także kształcę młode pokolenie. Z Wadowickim Centrum Kultury jestem związana od 3 lat i z ogromną satysfakcją podejmuję kolejne wyzwania i angażuję się w pracę z najmłodszymi.”

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Kreatywna Muzykomania

Instruktor: Joanna Gronkiewicz

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym, których głównym celem jest uwrażliwienie na muzykę. Dzieci na zajęciach będą poznawać muzykę w przystępny dla nich sposób – poprzez zabawę. Na zajęciach będziemy śpiewać, grać na instrumentach, tańczyć, aktywnie słuchać muzyki.
Rozwiniemy na nich kreatywność dziecka, wychodzenie ze strefy komfortu poprzez improwizacje ruchowe i nie tylko. Będzie czas na szaleństwo i na wyciszenie.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content