ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub małego podróżnika

Czym jest Klub małego podróżnika?

Czy twoje dziecko lubi podróżować i interesuje je interesuje otaczający świat? Jeśli tak Klub Małego Podróżnika to zajęcia, na których idealnie się odnajdzie.

To multisensoryczne spotkania, dzięki którym dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami podczas wspaniałej zabawy. Podróżnicy z Poznajemy Świat opowiedzą im o innych krajach, kulturach i zjawiskach. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych i kreatywnych nauczycieli, którzy stosują różnorodne metody nauczania, takie jak gry, zabawy. Podróżnicy bazują zawsze na bezpośrednim doświadczeniu danego kraju czy kultury, wykorzystujemy wyłącznie własne zdjęcia, etniczną muzykę, oryginalne instrumenty, stroje i liczne przedmioty przywiezione przez nas z całego świata, których dzieci mogą zawsze dotknąć. Zajęcia są skierowane zarówno do dzieci, które uczęszczały rok temu jak i nowych zainteresowanych. Tematyka zajęć nie powtórzy się względem ubiegłego roku.

Każdy z młodych odkrywców na początku swojej przygody otrzymuje od organizatorów paszport, do którego zbiera pieczątki z warsztatów, oraz „Notatnik podróżnika” – miejsce gdzie może wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek. Na każdym spotkaniu uczestnicy poznają inny kraj.

 

Instruktor: Poznajemy Świat

„Tworzymy grupę podróżników, odwiedziliśmy ponad 120 krajów i ciągle eksplorujemy kolejne. Podczas licznych podróży natura zaskakiwała nas swym pięknem i mądrością, a napotkani ludzie uczyli zrozumienia i otwartości. To doświadczenie motywuje do tworzenia warsztatów o innych krajach, kulturach i zjawiskach, poprzez które dzielimy się naszą pasją i inspirujemy najmłodszych do odkrywania i poznawania świata. Od 1996 roku prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży, a od 2013 roku działamy jako firma Poznajemy Świat, która edukuje dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z kultury i języków innych krajów. Od początku działania dzielimy się naszą pasją podróżowania z najmłodszymi. Dzięki naszym zajęciom, dzieci mają okazję „podróżować” do 50 państw świata.”

Najbliższe wydarzenia

Galerie zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich spotkań.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content