ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub małego podróżnika

Czym jest Klub małego podróżnika?

Od marca 2017 roku realizujemy projekt pt. „Klub Małego Podróżnika”, dla dzieci w wieku 6 – 9 lat. Najmłodsi spotykają się z podróżnikami zazwyczaj w drugi czwartek miesiąca. Spotkania odbywają się w formie warsztatów dla 25 dzieci. Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzymuje od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek. Oprócz tego podczas spotkań będą organizowane konkursy i rozdawane upominki od naszych sponsorów. Jeśli projekt spotka się z pozytywnym odbiorem będzie kontynuowany w latach kolejnych.

W „Klubie Małego Podróżnika” będzie mogło wziąć udział każde dziecko w podanym wieku. Natomiast liczba miejsc na wydarzenia jest ściśle ograniczona. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń mailowych na adres malypodroznik@wck.wadowice.pl. Zapisy będą przyjmowane czwartego dnia każdego miesiąca. W tytule należy wpisywać tematykę „Klubu Małego Podróżnika”, na który zapisuje się dziecko. Wstęp na warsztaty jest darmowy. Udział w „Klubie Małego Podróżnika” jest równoznaczny z akceptacją regulaminu, znajdującego się na stronie internetowej Wadowickiego Centrum Kultury.

Dowiedz się więcej

Najbliższe wydarzenia

12marzecczwartek
Dom Kultury, Klub małego podróżnika

Klub Małego Podróżnika

Czas:czwartek, 12 marca 202016:15 - 18:30 / Sala 15
Klub Małego Podróżnika „Warsztaty bębniarskie” 16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat 17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 10 – 12 lat Zapraszamy na zajęcia muzykoterapeutyczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych z różnych krajów świata. Podczas warsztatów “Bum Bum Ba Ba” dzieci poznają instrumenty afrykańskie z Ghany, […]
DetailsDarmowe

Galerie zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich spotkań.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content