ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub małego podróżnika

Czym jest Klub małego podróżnika?

Od marca 2017 roku w WCK realizujemy projekt pt. „Klub Małego Podróżnika. W tym roku oferta jest skierowana dla dzieci w wieku od 4 – 11 lat z podziałem na grupy wiekowe. Każdy z młodych odkrywców na początku swojej przygody otrzymuje od organizatorów paszport, do którego zbiera pieczątki z warsztatów, oraz „Notatnik podróżnika” – miejsce gdzie może wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek. Na każdym spotkaniu uczestnicy poznają inny kraj poznając go poprzez każdy ze zmysłów.


Instruktor: Poznajemy Świat
Tworzymy grupę podróżników, odwiedziliśmy ponad 120 krajów i ciągle eksplorujemy kolejne. Podczas licznych podróży natura zaskakiwała nas swym pięknem i mądrością, a napotkani ludzie uczyli zrozumienia i otwartości. To doświadczenie motywuje do tworzenia warsztatów o innych krajach, kulturach i zjawiskach, poprzez które dzielimy się naszą pasją i inspirujemy najmłodszych do odkrywania i poznawania świata. Od 1996 roku prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży, a od 2013 roku działamy jako firma Poznajemy Świat, która edukuje dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z kultury i języków innych krajów. Od początku działania dzielimy się naszą pasją podróżowania z najmłodszymi. Dzięki naszym zajęciom, dzieci mają okazję „podróżować” do 50 państw świata.

Dowiedz się więcej

Najbliższe wydarzenia

12marzecczwartek
Dom Kultury, Klub małego podróżnika

Klub Małego Podróżnika

Data:czwartek, 12 marca 202016:15 / Sala 15
Klub Małego Podróżnika „Warsztaty bębniarskie” 16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat 17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 10 – 12 lat Zapraszamy na zajęcia muzykoterapeutyczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych z różnych krajów świata. Podczas warsztatów “Bum Bum Ba Ba” dzieci poznają instrumenty afrykańskie z Ghany, […]
DetailsDarmowe

Galerie zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatnich spotkań.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content