ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub Małego Podróżnika

Od marca 2017 roku realizujemy projekt pt. „Klub Małego Podróżnika”, dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzymuje od organizatorów paszport, do którego zbiera pieczątki z warsztatów, oraz  „Notatnik podróżnika” –  miejsce gdzie może wpisywać swoje przygody i ciekawostki. Najwytrwalszy uczestnik z największą liczbą pieczątek i najciekawiej wypełnionym notatnikiem otrzyma na koniec cyklu wyjątkowy upominek.

O INSTRUKTORACH:

Tworzymy grupę podróżników, odwiedziliśmy ponad 120 krajów i ciągle eksplorujemy kolejne. Podczas licznych podróży natura zaskakiwała nas swym pięknem i mądrością, a napotkani ludzie uczyli zrozumienia i otwartości. To doświadczenie motywuje do tworzenia warsztatów o innych krajach, kulturach i zjawiskach, poprzez które dzielimy się naszą pasją i inspirujemy najmłodszych do odkrywania i poznawania świata.

Od 1996 roku prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży, a od 2013 roku działamy jako firma Poznajemy Świat, która edukuje dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z kultury i języków innych krajów. Od początku działania dzielimy się naszą pasją podróżowania z najmłodszymi. Dzięki naszym zajęciom, dzieci mają okazję „podróżować” do 50 państw świata. 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content