ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub Młodego Architekta

Instruktorki: Małgorzata Zwierz – Sabuda, Wiola Marek

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

Zajęcia Klubu Małego Architekta mają na celu przybliżenie młodym adeptom tematyki architektury. Podczas warsztatów będziemy tworzyć rozmaite formy architektoniczne: bloki, domy, place zabaw itd. Nasze prace przygotujemy z eko materiałów. 

Celem zajęć jest rozwijanie wyobraźni u dzieci, kreatywności i uwrażliwienie na otoczenie, w którym się znajdują. Spotkania mają zainteresować dzieci otaczającymi budynkami, przestrzeniami w mieście, ich funkcjami, oraz rozbudzić świadomość o możliwościach wpływania na otoczenie, nieuchronnością zmian i rozwoju w nim. Uwaga małych projektantów skierowana zostanie na przestrzeń, w której się znajdują i ma zachęcić ich do samodzielnych obserwacji, snucia wniosków, diagnoz, jak również rozbudzać kreatywne indywidualne pomysły, które docelowo ujrzą światło dzienne poprzez wykonane w trakcie spotkań modele.

Małgorzata Zwierz – Sabuda – plastyk, instruktorka, która od trzech lat prowadzi Klub Małego Architekta. 

Wiola Marek – plastyk, prowadzi od dwóch lat Klub Młodego Architekta, ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Wiele lat pracowała w Baltimore i Los Angeles jako architekt.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content