ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Klub fotograficzny Mamarazzi

Instruktor

Iza Faber

Jestem fotografem z zamiłowania. Wykonuję sesje portretowe, okolicznościowe. W ramach czasu wolnego realizuję autorskie projekty fotograficzne. Pełne portfolio dostępne jest na stronie www.izafaber.pl

Grupa początkowa, 18+

Termin zajęć

Poniedziałki, godz. 17:00 – 19:00

Szczegóły

Fotografia nie musi byc trudna. Będąc zupełnym amatorem, możesz poznać tajniki tej sztuki na naszych zajęciach. Przez kilka spotkań nauczysz się jak prawidłowo i ciekawie sfotografować swoje dziecko, rodzinę, piękne widoki z wakacji czy codzienne życie. Nauka obejmuje poznanie techniki i zasad fotografowania. Omawiane są takie aspekty jak: kompozycja, światło, balans bieli. Zajęcia obejmują zagadnienia techniczne dotyczące fotografowania na różnych trybach oraz właściwego dobierania parametrów fotograficznych. Nie pominiemy również zagadnień dotyczących sprzętu fotograficznego oraz fotografowania i pracy z dziećmi.

Grupa kontynuująca - zapisy semestralne, 18+

Termin zajęć

Środy, godz. 17:00 – 19:00

Szczegóły

To zajęcia dla Ciebie jeśli już miałaś styczność z fotografią i chcesz poszerzyć swoje zainteresowania. W pierwszym semestrze skoncentrujemy się na kursie obróbki w programie Lightroom. Drugi semestr oparty będzie na projekcie fotograficznym, którego charakter i sposób realizacji opracujemy wspólnie. Każda z osób uczestniczących będzie jego częścią i wykreujemy go wspólnie by był interesujący dla wszystkich.

Aktualności

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content