KinoSzkoła

KinoSzkoła

KinoSzkoła w Kinie Centrum

64487

Od października 2017 roku kino Centrum rozpoczyna nowy, edukacyjny projekt filmowy!

Wadowickie Kino wraz z Fundacją Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych skierowało zaproszenie do udziału w programie KinoSzkoła do dyrektorów i nauczycieli z placówek oświatowych Gminy Wadowice!

  • Projekt dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej Instytutu Audiowizualnego, Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej "KinoSzkoła", który opiera się na zróżnicowanych formach edukacyjnych: seansach, prelekcjach, dyskusjach, warsztatach czy zabawach interaktywnych, spotkał się z zainteresowanie uczniów. Swoją przygodę z kinem kilkadziesiąt osób rozpocznie już 18 października!

Cały czas można przystąpić do programy, wystarczy zapoznać się z katalogiem, wybrać program, wypełnić kartę i odesłać ją do 3 dnia każdego miesiąca na adres angelika@wck.wadowice.pl lub kino@wck.wadowice.pl. Chcąc przyjść na sens w listopadzie, należy przesłać zgłoszenie do 3 października, i tak w przypadku kolejnych miesięcy.

KATALOG NA ROK 2017/2018 - kliknij :)

KARTA ZGŁOSZENIA - kliknij :)

Jesteśmy otwarci na sugestie i postaramy się dopasować do Państwa sytuacji. Szczegółowych informacji udziela kierownik kina Sylwester Rabenda(604072373) lub Angelika Korzeniowska (338233156)