Powrót do aktualności

Kasia Moś – Trio Koncert “Przy lampce”

Plakat koncertu Kasi Moś w WCK 4 lutego 2022 r.

Kasia Moś zaprasza w muzyczną podróż już 4 lutego o 19:00  w sali teatralnej WCK. Podczas koncertu “Przy lampce” wokalistka zaprezentuje swój dorobek artystyczny w nowej,  akustycznej wersji. Usłyszymy m.in. utwory z płyt „Inspination” i “Moniuszko200” oraz nowe kompozycje promujące kolejny album.

Kasi na scenie będą towarzyszyli Mateusz Moś (skrzypce) oraz Mateusz Kołakowski (fortepian). Usłyszymy m.in. “Zatracam się”, “Częściej”, “Mimi”, “Dobre moce”, “If I Were A Boy” (z repertuaru Beyonce), “Spać mi kazali” i  “Prząśniczkę”.

Kasia Moś, reprezentantka Polski na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji (2017r.), ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja wg. Świętego Marka”. Zaśpiewała partię Kordelii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która miała miejsce na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Nagrała wokalizę Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”. 

W 2015 roku wydała swój debiutancki album „Inspination”. Wokalistka ma również na koncie muzyczne przygody telewizyjne – była finalistką III edycji programu „Must be the Music” oraz wzięła udział w 8. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Agora ukazał się album „Retro” Jerzego Maksymiuka i Janusza Olejniczaka, na którym Kasia gościnnie zaśpiewała kilka utworów. 

W maju 2021 odbyła się premiera płyty “MONIUSZKO200”, która została nagrana z orkiestrą AUKSO. Album składa się z CD + DVD w wersji koncertowej z sali NOSPR w Katowicach. Są to nowe interpretacje utworów Stanisława Moniuszki we współczesnych aranżacjach. Obecnie Artystka pracuje nad swoim kolejnym albumem.

Bilety: 45 zł, 55 zł w dniu koncertu

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content