ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Jary Oddział Zamknięty 7.01.2022 r.

Jary Oddział Zamknięty podczas koncertu w Wadowickim Centrum Kultury 7 stycznia 2022 r.

Zespół Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY wystąpił w Wadowicach 7 stycznia 2022 r. Koncert Jarego OZ był powrotem do najlepszego okresu OZ i rockowej eksplozji muzycznej lat 80. XX-wieku. Band przyjechał o Wadowic także z utworami z najnowszej płyty “Lilaróż”.

Krzysztof Jaryczewski jest założycielem i autorem większości najlepszych piosenek OZ z lat 80., m.in.: “Party”, “Obudź się”, “Ich marzenia”, “Ten wasz świat”, “Odmienić los”, “Andzia i ja”, “Pech”, “Pokusy”, “Debiut”, “Oddział Zamknięty”, które na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka. W 1985 roku, w czasie największej popularności zespołu, Krzysztof Jaryczewski opuścił grupę z powodów zdrowotnych.

Obecny zespół powstał 2013 roku i był początkowo solowym projektem Jaryczewskiego. Dzisiaj wspomagają go w zespole dwaj członkowie „starej ekipy” – Krzysztof Zawadka, gitarzysta Oddziału, który nagrał z zespołem cztery płyty oraz Zbyszek Bieniak, który przez lata śpiewał w OZ. Oprócz nich z zespołem współpracują członkowie  formacji JARY BAND – basista Andrzej “Pierwiastek” Potęga i perkusista Michał Biernacki.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content