ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Internetowy wykład dla studentów WUTW

Zdjęcie przedstawiające obraz Dama z Gronostajem. Kobieta na czarnym tle patrzy w prawą stronę a na rękach trzyma białego gronostaja.

Kolejny wykład już 12 kwietnia o godz. 15:00!

Wszystkich studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zapraszamy na kolejny wykład z cyklu “Rozmowy w eterze”.  Wykład dedykowane są seniorom a prowadzą je najlepsi edukatorzy Muzeum Narodowego w Krakowie! Spotkanie o dwóch damach Muzeum Książąt Czartoryskich poprowadzi  Pani Paulina Górska. 

Wykład odbędzie się na platformie zoom i będzie dedykowany wyłącznie studentom WUTW.  Zaproszenie zostanie wysłane drogą mailową. Wszystkich studentów, którzy wciąż nie przesłali do nas swojego adresu email prosimy o wysłanie go na adres dominika@wck.wadowice.pl

Dwie damy Muzeum Książąt Czartoryskich
Dwie ikony Muzeum Książąt Czartoryskich i dwie wielkie damy swoich epok. Podczas zajęć poznamy niezwykłe losy Cecylii Gallerani – czyli tajemniczej Damy z gronostajem, oraz barwną sylwetkę księżnej Izabeli Czartoryskiej, późniejszej właścicielki arcydzieła Leonarda da Vinci i inicjatorki polskiego muzealnictwa.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content