ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Inauguracja WUTW z Ewą Wachowicz

Ewa Wachowicz na tle gór

4 października, godz. 17.00, sala teatralna WCK

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku po długiej przerwie wznawia swoją działalność. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/22 odbędzie się 4 października o godz. 17:00 w sali teatralnej WCK. Gościem honorowym będzie znana i lubiana szerokiej publiczności Ewa Wachowicz, opowie nie tylko o koronie Miss Polonia, ale przede wszystkim o Koronie Wulkanów Ziemi!

W związku z pandemią i wprowadzonymi obostrzeniami w ciągu ubiegłego roku nie mogły odbywać się zajęcia, warsztaty czy wykłady dla studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W nowym roku akademickim, zgodnie z zaleceniami, na nowo rozpocznie się wiele zajęć, spotkań i nowych propozycji dla seniorów. Już blisko 200 studentów wpisało się na listy zajęciowe, a nadal są miejsca na język włoski, zajęcia wokalne, rękodzieło artystyczne, Tai Chi czy warsztaty teatralne.

Czas rozpocząć kolejny rok naukowej przygody! Wszystkich studentów serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację   do sali teatralnej WCK. O swojej niezwykłej pasji, jaką jest wędrówka po wulkanach Ziemi opowie znana z innych, głównie kulinarnych zamiłowań – Ewa Wachowicz.

Na każdego studenta, czeka do odbioru w sekretariacie WCK, darmowa wejściówka na Spotkanie Inauguracyjne. Osoby spoza WUTW, będą mogły uczestniczyć w spotkaniu w miarę wolnych miejsc.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content